Inwestycja

Miodowa Gubałówka to kameralne osiedle, na którym obecnie powstaje zespół budynków jednorodzinnych dwu-lokalowych o powierzchni użytkowej 212 m2 każdy i będzie osiedlem o charakterze zamkniętym:
– Teren ogrodzony,
– Brama wjazdowa na pilota,
– Instalacja domofonowa,
– Droga wewnętrzna.

 

Każdy z lokali posiadać będzie do wyłącznej dyspozycji działkę wraz z ogrodem o powierzchni od 211 do 350 m2.

Konstrukcja budynku pozwala na dowolną konfigurację ścian działowych pod indywidualne potrzeby przyszłych mieszkańców.

Przykładową aranżację domu prezentujemy w zakładce RZUTY.

Kameralne osiedle Miodowa Gubałówka zlokalizowane jest w Szczecinie przy ul. Miodowej 133 w bezpośrednim sąsiedztwie Szczecińskiej Gubałówki.
Osiedle położone jest w jednym z najwyższych punktów Szczecina, przylega bezpośrednio do Lasu Arkońskiego znanego z walorów klimatycznych i krajobrazowych.
Lokalizacja stwarza dla przyszłych mieszkańców idealne warunki do aktywnego wypoczynku oraz uprawiania sportu i rekreacji.
Szlaki turystyczne i ścieżki rowerowe oraz niespotykane widoki krajobrazowe są dla mieszkańców osiedla dosłownie na wyciągnięcie ręki.
Widok z okien daje każdemu z mieszkańców kontakt z otaczającą przyrodą oraz zachęca do aktywnego wypoczynku.
Położone nieopodal lodowisko oraz wyciąg narciarski stwarzają niepowtarzalną możliwość uprawiania sportów zimowych w bezpośrednim sąsiedztwie swojego domu.

Dojazd samochodem z osiedla do ścisłego centrum miasta zajmuje około 15 minut przy czym istnieją trzy alternatywne trasy:
1.Miodowa – Chorzowska – Chopina.
2.Miodowa – Andersena – Duńska.
3.Miodowa – Wojska Polskiego.